Особистий кабінет OneBox CRM

Менеджер клієнта

Як успішно почати, вести і здати проєкт впровадження OneBox

10/03/2021 оновив дати обіду, додав лінк з нашим реферальним номером

1. по можливості, ознайомитись з проєктом на стадії оцінки.

2. На початку впровадження уважно вивчити документ оцінки (ТЗ, додаток до договору), де вказано які саме блоки і завдання потрібно впровадити, а також години, в які бажано вкластись.

3. підготувати OneBox клієнта по інструкціях, які є на відповідних етапах Проєкту. наприклад інструкція до початкового етапу https://prnt.sc/s5r4ww , впровадження https://prnt.sc/s5r5bk

Приклад відео по старту роботи https://www.youtube.com/watch?v=Nj2gHLzrPf0&feature=youtu.be

4. починати роботу по проєкту кожного робочого дня у встановлену годину. Перед тим перевірити, чи проставлені ці години в Робочому графіку (час виділений зеленим https://prnt.sc/s5qynw ). Кожну годину відпочивайте 10 хвилин.

5. Обовязково завжди виходити приміщення на обід з 14 до 15ї години.

6. В кінці відведеного часу обовязково писати відкритим коментарем до проєкту короткий звіт з датою, описом і лінками на завдання в боксі клієнта, що робили в цей час - і дублюйте в чат клієнту. Якщо не встигли - обов'язково зробіть це в кінці дня по всіх проєктах.

7. За вчасну і завчасну здачу проєкту передбачається премія 10%. За термінами здачі слідкує сам менеджер і повідомляє керівника для нарахування відповідної кількості бонусів.

8. В нас є партнерські програми, за які нам нараховують бонуси чи роблять виплати. Якщо ви допомогли клієнту вибрати такий сервіс, ваша частина 50% від виплат. Список партнерів наводимо:

1) реєстрація лідів (люди, які цікавляться OneBox) відбувається по бізнес-процесу Перевірка лідів https://integrator.com.ua/admin/customorder/lead/add/?workflowid=17 . Якщо для вас така функція недоступна - створіть на керівника Завдання, де вкажіть обовязково Ім'я, телефон та емейл (на сьогодні емейл поки обов'язковий) такої людини. Виплата проводиться лише у випадку, якщо такий лід купив ліцензію чи оплатив оренду ліцензій.

Якщо немає можливості взяти дані клієнта для реєстрації ліда - можна дати клієнту лінк з нашим реферальним номером. При переході по лінку https://crm-onebox.com/ru/?ref=334 і створення боксу з такої форми https://prnt.sc/10i73i0 клієнт закріпиться за нами.

2) Бінотел, реєстрація клієнта за нашим промокодом www.binotel.ua/connect?promo-code=IC26718 

3) телефонія Stream Telecom https://streamtele.com/uk/onebox-3/ , тут хороша техпідтримка і підійде краще, якщо в клієнта є дзвінки за кордон. Реєстр таких клієнтів за телефоном, набирайте свого керівника.

4) телефонія ringostat.ua - основна перевага глибока аналітика, приклад їх спливаючого вікна https://img.ringostat.com/studjes/158981101151_kiss_154kb.png

5) при реєстрації сервера Hetzner по лінку https://hetzner.cloud/?ref=qmEl7orJEXpw - нам також нарахують бонуси