Про нас

Історія компанії почалася з консультування бізнесу, де стояло завдання переходу сайту з опенкарт 1.5 на нову CMS платформу, впровадження CRM для автоматизації продажів та впровадження обліку товарів і грошей.

Для цього ми розглядали три різні програмні продукти. Пробували для переходу спочатку інтегрувати існуючий сайт з іншою ERP системою, але програмісти на аутсорсі так і не змогли допиляти під наші завдання.

Нас буквально виручив OneBox - всі потрібні питання закрили одним продуктом: інтеграція з Opencart була готова, перенесли всі товари, замовлення і клієнтів, підключили телефонію. Налаштували складський і фінансовий облік, перед тим зібрали всі дані з екселю, записників і пам'яті працівників)

А найбільш корисним і неочікувано потужним виявився функціонал бізнес-процесів, який автоматизував всі потрібні етапи.

З того моменту в усіх наступних проектах обходились без будь-яких інших програм - все в одному місці. Керівники мали змогу бачити стан всього бізнесу на одному дашборді.

20 років досвіду в бізнесі допомагають цінувати практичні рішення. А прописані і впроваджені бізнес-процеси є добрим фундаментом для сталого розвитку.

Якщо у вас є схожі запити, для безкоштовної консультації будь ласка набирайте 0673446877

Вподобайте нас будь ласка на сторінці ФБ, справа)